Hakkımızda


FANAYAPI

                                                                                                                                                 

 

FANAYAPI, İnşaat  sektörünün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiş olup,

13 yılı aşkın bir süre içerisinde  hizmet vermenin haklı gururunu yaşamakta olup, gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve  memnuniyet sağlamak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Çalışma ilkelerimiz gereği, içerisinde bulunmuş olduğumuz tam rekabet piyasası içerisinde, müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmaktayız.

İster kendi mülkiyetimiz üzerine yaptığımız inşaatlarda ,ister katkarşılığı yaptığımız inşaatlarda müşterinin istekleri doğrultusunda kullanıma en uygun proje,kaliteli malzeme ve işçilik,zamanında ve eksiksiz teslimat,binanın asıl kimliği olan iskan alımı ve tüm eksikleri giderilerek sahibine teslimi birinci kuralımızdır.

Arsalarınız kat karşılığı olarak beklentileriniz doğrultusunda en uygun şekilde yapılarak zamanından önce teslim edileceğinden ve huzur içinde dairelerinizde oturacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için gayret gösteriyoruz.

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki daireyi size sunabilmek için bir telefonunuzu bekliyoruz.arayın biz gelelim.

FANAYAPI 

  size özel çağdaş mekanlar sunar

Misyonumuz ve Vizyonumuz


  • Müşterilerimize olası en doğru daire seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil arayışta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  

 

  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
  • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.


 Vizyonumuz 

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

inşaat sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

FANAYAPI

Copyright Fanayapı,fatih öznam